edurama promocje regulamin kontakt
edurama językowe kursy branżowe
ANGIELSKI angielski NIEMIECKI niemiecki WŁOSKI włoski FRANCUSKI francuski
Kupując wersje naszych kursów na CD lub pełne wersje DOWNLOAD do nauki języków obcych otrzymasz dodatkowo gratis (darmo) profesjonalne nagrania do synchronizacji półkul mózgowych w celu osiągania lepszych efektów i szybszych postępów w nauce. Czytaj więcej na temat synchronizacji półkul mózgowych ...

kurs językowy dla ksiegowych mp3 na CD lub DOWNLOAD

plus synchronizacja półkul mózgowych

język angielski aktualnie wybrany język kursu zmienisz klikając obok na flagę angielski niemiecki włoski francuski

Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.

Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM DL
wersję download tego kursu
za 49,99zł

Imię

Nazwisko

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

OBSŁUGA PŁATNOŚCI:

Zaplac z tpay.com


Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM CD
wersję na płycie CD tego kursu
za 69,99zł

Imię

Nazwisko

Adres

Kod

Miasto

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

 

kurs językowy dla kierowców

na przykład Irlandia:
minimalne wynagrodzenie brutto - 14,17 euro za godzinę, czyli ponad 8.000 zł miesięcznie


Czy wiesz, że ...
Szybko dostrzeżono za granicą doskonałe umiejętności polskich kierowców. Posiadanie zawodowego prawa jazdy oraz niewielkie doświadczenie w zawodzie to wystarczające atuty przemawiające za Polakami za kółkiem. Nie ma tu praktycznie żadnych problemów w znalezieniu pracy w tym zawodzie. Kierowców potrzebują zarówno wielkie firmy transportowe, jak i przedstawiciele biznesu praktycznie każdej branży. Oczywiście ważnym atutem będzie znajomość branżowego języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Najbardziej poszukiwani są kierowcy do pracy w przemyśle budowlanym. Ciężarówki, wywrotki, betoniarki czekają na szoferów, którzy prowadząc je mogą zarobić do 450 Euro tygodniowo. Jeszcze więcej zarobią kierowcy śmieciarek.

Szanse na pracę w budownictwie wzrastają także wtedy, gdy kandydat do pracy zna w wystarczającym stopniu branżowy język obcy - przede wszystkim angielski.

Ważne jest także to, czy dostosowuje się do standardu pracy w danym kraju oraz jak szybko przyswaja nowe techniki pracy.

 

Ile zarabiają Polacy w Wielkiej Brytanii i Irlandii? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pensje osób zatrudnionych na identycznych stanowiskach często różnią się od siebie. Wszystko zależy od miejsca pracy, doświadczenia, znajomości języka i wykształcenia. Ale nie tylko.
Duży wpływ na wynagrodzenie mają czynniki subiektywne, jak kondycja firmy, stosunek pracodawcy do pracownika oraz... SZCZĘŚCIE.

Głównymi czynnikami decydującymi o wysokości zarobków są:
praktyczna znajomość języka obcego, rodzaj zawodu i doświadczenie.

Więcej zarabia osoba mówiąca płynnie w obcym języku, z kilkuletnim doświadczeniem, na stanowisku kierowniczym.

Osoby, które nie znają języka, są najczęściej skazane na pomoc polskich pośredników, którzy niejednokrotnie okazują się oszustami (pobierają pieniądze za załatwienie pracy, proponują stawki niższe od minimalnych oraz nielegalne zatrudnienie).

 

parę przykładów:

Kierowca ciężarówki w jednej z największych firm przewozowych; pracuje "na okrągło"; 50 lat; wykształcenie średnie techniczne, ma wszystkie kategorie prawa jazdy i pozwolenia; 19 lat doświadczenia - 630 euro tygodniowo (ok. 2,4 tys. zł).

Pomocnik na budowie - osoba od wszystkiego; pracuje 58 godzin tygodniowo; 47 lat; wykształcenie zawodowe; angielski branżowy podstawowy - ok. 530 euro tygodniowo, czasami za pracę w weekendy otrzymuje 70 euro.

W 2004 czy 2005 r. było łatwiej o zatrudnienie w Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Wówczas sporo kandydatów przyjmowano bez znajomości języka angielskiego. Teraz takie przypadki należą już do rzadkości. Podobnie zresztą jak w innych europejskich miastach.

Szanse na znalezienie zatrudnienia zależą głównie od znajomości
branżowego języka obcego np. angielskiego, niemieckiego, włoskiego czy francuskiego.


Większość ekspertów firm rekrutujących Polaków do pracy w sektorze motoryzacyjnym podkreśla, że w trakcie rekrutacji sprawdzane są językowe umiejętności praktyczne przyszłych pracowników.

Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości tego języka ?

 

Tylko pomyśl:
Być może znasz podstawy języka obcego ...
choć są inne oferty ogólnych kursów językowych,
ale ... jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby
znajomość branżowego słownictwa ?

wyprzedzasz konkurentów do pracy na starcie !

   
  angielski kurs branżowy
Jeśli czujesz, że na coraz bardziej zapchanym rynku pracy poradzisz sobie jedynie ze znajomością podstawowego zwrotów języka obcego, jeśli wolisz być skazany na pośredników i pozostać na tym etapie rozwoju - nie kupuj tego kursu !

 

Jak dziś sprawić, że pojawi się szansa na zmianę Twojej sytuacji finansowej ?
Jakby to było, gdybyś błysnął przed przyszłym pracodawcą
znajomością branżowych wyrażeń i zwrotów ?
O ile większe wynagrodzenie mógłbyś dostać ?
Może nawet zostałbyś przełożonym grupy swoich rodaków ?
Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !

Przyswajanie wiedzy odbywa się poprzez słuchanie i powtarzanie
- naturalna metoda nauki języka.
Jednocześnie się uczysz i odpoczywasz.

Najskuteczniejszą metodą nauki języka jest wyjazd za granicę.
Kilkumiesięczny kurs za granicą daje więcej niż trzy lata tradycyjnej nauki.
Niestety nie każdego stać na wakacje językowe za granicą - a jeśli już decydujesz się na wyjazd, to z reguły po to aby zarobić trochę pieniędzy.

Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną pracą w danej branży.


Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu.
Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji.
Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy.

     

Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie... Teraz możesz szybko, skutecznie opanować swobodnie język obcy używany przez branże, w których chciałbyś pracować !

Ten kurs to naprawdę finansowo niewielka inwestycja, dziś wydasz na nią równowartość może jednej-dwóch godzin korepetycji czy prywatnych lekcji angielskiego, ale pomyśl tylko ile później zaoszczędzisz, kiedy już na starcie otrzymasz lepiej płatną pracę, może nawet na stanowisku kierowniczym ...

 

Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM DL
wersję download tego kursu
za 49,99zł

Imię

Nazwisko

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

OBSŁUGA PŁATNOŚCI:

Zaplac z tpay.com


Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM CD
wersję na płycie CD tego kursu
za 69,99zł

Imię

Nazwisko

Adres

Kod

Miasto

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

 
wybierz kurs językowy dla innej branży:
AUTOSERWIS BARMAN BUDOWLANIEC ELEKTRYK
FRYZJER GASTRONOMIA HOTELARZ HYDRAULIK
KAFELKARZ KELNER KIEROWCA KOSMETYCZKA
KUCHARZ LEKARZ MURARZ OGRODNIK
OPIEKUN STARSZYCH OPIEKUNKA DZIECI PIELĘGNIARKA PODRYWACZ !
POMOC DOMOWA POMOC KUCHENNA POMOC MEDYCZNA POMOCNIK BUDOWLANY
RECEPCJONISTA ROLNIK SADOWNIK SANITARIUSZ
SPRZEDAWCA TYNKARZ WYKOŃCZENIA ZŁOTA RĄCZKA
PIŁKARZ SPORTOWIEC OPERATOR CNC KSIĘGOWY
 

Informacje dotyczące realizacji zamówienia:

W odpowiednie pola formularza należy wprowadzić swoje dane, następnie po ich spokojnym sprawdzeniu kliknąć przycisk "ZAMAWIAM". Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku "ZAMAWIAM" Zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę formularza płatności obsługiwanego przez system bezpiecznych płatności online TPAY.COM. Następnie po kliknięciu "Dalej" zostaniecie przekierowani na stronę wybranego banku, gdzie możecie opłacić wypełniony przelew lub dokonaj płatności kartą kredytową. Po prawidłowym zaksięgowaniu wpłaty nasz esklep edurama.pl zostanie poinformowany o tym fakcie przez system płatności online TPAY.COM i wówczas:

w przypadku wersji download

wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online.

w przypadku wersji na CD

po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa

Wszelkie prawa producenta i właściciela nagrania zastrzeżone. Kopiowanie, odsprzedaż, wypożyczanie oraz publiczne odtwarzanie - również przez radio - niniejszego kursu bez zezwolenia jest zabronione. Materiał spersonalizowany. Kursu nie używać w trakcie prowadzenia pojazdu. Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych. Kurs zawiera zwroty i zdania w układzie: zdanie w wybranym języku obcym i tłumaczenie polskie oraz ponowne dwukrotnie powtórzone zdanie w wybranym języku obcym z kilkusekundowymi lukami - dla nauki języka ze słuchu. Ze względu na charakter kursu tłumaczenia polskie nie zawsze odzwierciedlają dokładne tłumaczenie lecz kontekst zwrotu czy zdania. Dodatkowo darmo czyli free do kursu dodawany jest zestaw dźwięków do synchronizacji półkul mózgowych w celu polepszenia efektów i przyspieszenia procesów nauki. Kurs może zawierać dźwięki generowane komputerowo. Format zapisu dźwięku: mp3. Do odtwarzania potrzebny jest np. odtwarzacz obsługujący ten format lub też komputer z odpowiednim oprogramowaniem. W celu zoptymalizowania pliki kursu mogą być zarchiwizowane, do ich rozpakowania potrzebny jest program obsługujący format zip. Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany i zabezpieczony przed otwarciem (dotyczy wersji cd) lub zaszyfrowany (dotyczy wersji download).
 
Wszelkie prawa zastrzeżone - copyright © 2017 by Sunbrest