Kontakt

Właścicielem serwisu i e-sklepu edurama.pl jest firma Sunbrest Ltd z siedzibą w Londynie, UK. Firma Nr 10242139.

Masz dodatkowe pytania, wyślij email na adres: list[małpa]edurama.pl
(oczywiście zamiast "[małpa]" wstaw znak @ )

FAQ


Kiedy otrzymam wersję download kursu ?
Wersja download kursu jest wysyłana na podany w formularzu zamówienia adres email w postaci linka do pobrania kursu przez internet. Email jest wysyłany przez nasz system po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia kursu - w ciągu max 24 godzin. Zwykle jednak email wysyłany jest niezwłocznie (do 15 minut).

Czy zawartość wersji download jest taka sama jak wersji na dysku CD ?
Tak

Kiedy wersja na CD zostanie wysłana ?
Wersja na CD jest wysyłana przesyłką rejestrowaną, w ciagu 48 godzin roboczych od otrzymania informacji o opłaceniu zamówienia przez zamawiającego. W dniu wysyłki zamawiający otrzyma email z informacją o tym fakcie.

Jak mogę zapłacić za kurs ?
W trakcie składania zamówienia pojawi się możliwość opłacenia kursu za pomocą systemu bezpiecznych płatności PayPal, który m.in. oferuje płatności kartą kredytową. Nie jest konieczne posiadanie konta Paypal, lecz przy okazji można je sobie założyć.

Czy muszę znać język obcy aby korzystać z kursu ?
Aby w pełni korzystać z kursu trzeba znać podstawy danego języka obcego.

Gdzie mógłbym zobaczyć wersję demo ?
Aby otrzymać wersję demo napisz do nas.

Co zawiera cena podana na stronie kursu ?
W przypadku wysyłki do krajów UE w podaną cenę wliczone są wszystkie podatki oraz koszty wysyłki. W przypadku wysyłki do krajów nie należących do UE mogą być wymagane dodatkowe opłaty lub podatki.

Nie otrzymałem zamówionego i opłaconego kursu. Co robić ?
Jeśli email z danymi dostępowymi nie dotarł w ciągu 24 godzin od opłacenia kursu należy sprawdzić katalog ze spamem w skrzynce odbiorczej i skontaktować się z nami w tej sprawie. W przypadku zamówienia wysyłki na CD po upływie 7 dni od opłacenia w razie braku przesyłki należy również skontaktować się z nami.

Czy można zamówić kurs za pobraniem ?
Obecnie nie obsługujemy tej formy płatności.

Jak korzystać z plików do synchronizacji półkul mózgowych ?
Plików należy słuchać kilka minut przed właściwą nauką języka.

Ile godzin trwa kurs ?
Każdy kurs zawiera co najmniej kilka godzin nagrań. Dokładna dlugość kursu jest uzależniona od branży i języka.

 • Wersja download

  W przypadku wersji download wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online. Prosimy o dokładne wpisanie adresu email.
 • Zawartość kursu

  Każdy kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.
 • Wersja CD

  W przypadku wersji na CD po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa
 • Obsługa płatności

  Bezpieczne płatności obsługiwane przez firmę PayPal.