Niemiecki dla sanitariuszy

Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie


Czy wiesz, że ...
Pracownicy branży medycznej, sanitariusze, pielęgniarki, pomocnicy medyczni wciąż są bardzo pożądanymi w Unii pracownikami. Pielęgniarek i położnych brakuje przede wszystkim w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech i Grecji. W przypadku tej grupy zawodowej miesięczne zarobki brutto również są różne, w zależności od kraju oraz posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. W Wielkiej Brytanii pensja pielęgniarek i położnych zaczyna się od 3,8 tys. euro. W Irlandii zarobki są niższe - zaczynają się od 2,1 tys. euro, a ich górna granica kończy się zazwyczaj na 3,4 tys. euro. Troszkę mniej płacą Włosi, bo od 1,3 tys. euro. Polacy jednak mogą tam dorobić za godziny nadliczbowe. Otrzymują również do zasadniczego wynagrodzenia dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych. Znajomość języka jest wymagana na poziomie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Polskie pielęgniarki cenione są w Irlandii za uśmiech, znakomite podejście do pacjenta, wreszcie za uniwersalność i dużą wiedzę medyczną. W cenie są także wykwalifikowani opiekunowie osób starszych i dzieci z zaburzeniami ruchu.

Każda pielęgniarka pracująca w Irlandii musi zarejestrować się w Irish Nursing Board (irlandzki odpowiednik Polskiej Izby Pielęgniarek). Pielęgniarka z 10-letnim (udokumentowanym) stażem pracy, wpisem do Irish Nursing Board, znająca w stopniu komunikatywnym język angielski niezbędny do wykonywania zawodu, która podejmie pracę w jednym z ekskluzywnych domów opieki społecznej w hrabstwie Cork, może liczyć rocznie na zarobek w granicach 35-38 tys. euro.

Ile zarabiają Polacy w Europie Zachodniej? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pensje osób zatrudnionych na identycznych stanowiskach często różnią się od siebie. Wszystko zależy od miejsca pracy, doświadczenia, znajomości języka i wykształcenia. Ale nie tylko. Duży wpływ na wynagrodzenie mają czynniki subiektywne, jak kondycja firmy, stosunek pracodawcy do pracownika oraz... SZCZĘŚCIE. Głównymi czynnikami decydującymi o wysokości zarobków są: praktyczna znajomość języka obcego, rodzaj zawodu i doświadczenie. Więcej zarabia osoba mówiąca płynnie w obcym języku, z kilkuletnim doświadczeniem, na stanowisku kierowniczym. Osoby, które nie znają języka, są najczęściej skazane na pomoc polskich pośredników, którzy niejednokrotnie okazują się oszustami (pobierają pieniądze za załatwienie pracy, proponują stawki niższe od minimalnych oraz nielegalne zatrudnienie). Szanse na znalezienie zatrudnienia zależą głównie od znajomości branżowego języka obcego np. angielskiego, niemieckiego, włoskiego czy francuskiego. Większość ekspertów firm rekrutujących Polaków do pracy w sektorze medycznym podkreśla, że w trakcie rekrutacji sprawdzane są językowe umiejętności praktyczne przyszłych pracowników. Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości tego języka ?

Tylko pomyśl:
Być może znasz podstawy języka obcego ...
choć są inne oferty ogólnych kursów językowych,
ale ... jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby
znajomość branżowego słownictwa ?
wyprzedzasz konkurentów do pracy na starcie !

Jeśli czujesz, że na coraz bardziej zapchanym rynku pracy poradzisz sobie jedynie ze znajomością podstawowego zwrotów języka obcego, jeśli wolisz być skazany na pośredników i pozostać na tym etapie rozwoju - nie kupuj tego kursu !
Jak dziś sprawić, że pojawi się szansa na zmianę Twojej sytuacji finansowej ?
Jakby to było, gdybyś błysnął przed przyszłym pracodawcą znajomością branżowych wyrażeń i zwrotów ? O ile większe wynagrodzenie mógłbyś dostać ? Może nawet zostałbyś przełożonym grupy swoich rodaków ? Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !
Przyswajanie wiedzy odbywa się poprzez słuchanie i powtarzanie
- naturalna metoda nauki języka.
Jednocześnie się uczysz i odpoczywasz.

Najskuteczniejszą metodą nauki języka jest wyjazd za granicę. Kilkumiesięczny kurs za granicą daje więcej niż trzy lata tradycyjnej nauki. Niestety nie każdego stać na wakacje językowe za granicą - a jeśli już decydujesz się na wyjazd, to z reguły po to aby zarobić trochę pieniędzy. Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną pracą w danej branży. Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu. Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji. Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy. Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie... Teraz możesz szybko, skutecznie opanować swobodnie język obcy używany przez branże, w których chciałbyś pracować !

Ten kurs to naprawdę finansowo niewielka inwestycja, dziś wydasz na nią równowartość może jednej-dwóch godzin korepetycji czy prywatnych lekcji angielskiego, ale pomyśl tylko ile później zaoszczędzisz, kiedy już na starcie otrzymasz lepiej płatną pracę, może nawet na stanowisku kierowniczym ...

Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie
 • Wersja download

  W przypadku wersji download wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online. Prosimy o dokładne wpisanie adresu email.
 • Zawartość kursu

  Każdy kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.
 • Wersja CD

  W przypadku wersji na CD po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa
 • Obsługa płatności

  Bezpieczne płatności obsługiwane przez firmę PayPal.