Angielski dla piłkarzy

Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie


Czy wiesz, że ...
Piłka nożna jest sportem, który kochają mężczyźni, ci duzi i ci mniejsi. Jak grzyby po deszczu wyrosły w Polsce szkółki piłkarskie, w których szkoli się młodych chłopców w tej dyscyplinie sportu. Ich marzenia krążą wokół piłki, wokół najsłynniejszych gwiazd futbolu. Każdy z nich chciałby grać jak Messi, Ronaldo, Ibrachimowic, Rooney czy Lewandowski. Każdy z nich chciałby grać w najsłynniejszych klubach świata - FC Barcelona, Bayern, BVB, Arsenal, Chelsea czy Manchester. Zarobki profesjonalnych piłkarzy w Europie to setki tysięcy euro a tych najlepszych sięgają wielu milionów euro rocznie.
Umiejętność dobrej gry w piłkę to nie wszystko. Jeśli marzysz w przyszłości o transferach musisz znać język angielski używany w branży sportowej. Choć pod względem umiejętności nie odstajesz od swoich kolegów to bez znajomości języka angielskiego już na starcie pozbawiasz się dodatkowych szans na wybór Twojej osoby i międzynarodowy rozwój Twojej kariery.

Znane są historie piłkarzy nie znających języka, którzy z tego powodu stracili swoją szanse na życiowy sukces i transfer do bogatego, zagranicznego klubu. Często z uśmieszkiem na twarzy przytacza się historie piłkarzy takich jak Luis Suarez czy Patryk Małecki, którzy mieli sporo poroblemów z powodu nieznajomości języka angielskiego. Również w Polsce gra wielu piłkarzy obcokrajowców. Tworzone drużyny są wielonarodowościowe. Nie będzie dobrej komunikacji w zespole, jeśli piłkarze nie będą ze sobą rozmawiać. Do tego potrzebny jest wspólny, uniwersalny język jakim jest angielski. Coraz częściej kluby sięgają też po trenerów zagranicznych. Piłkarz, z którym trener nie będzie się mógł porozumieć w najlepszym razie będzie grzał ławę - przynajmniej do czasu aż podszkoli swój angielski.
Z drugiej strony - rodzice młodych chłopców (i czasami dziewcząt) robią wszystko, aby swoim pociechom umożliwić lepszy start w życiu. Chcieliby na przykład aby ich dzieci doskonale znały języki obce. Niestety, często trudno jest zmusić ich do nauki bez odpowiedniej motywacji. Z pomocą przychodzi rodzicom piłka nożna - ukierunkowanie chęci znajomości języka angielskiego ze względu na marzenia o karierze wielkiego piłkarza to najlepszy sposób na sprawienie, by młody człowiek z pasją uczył się języka. łączenie przyjemnej pasji piłkarskiej z pracą nad sobą w zakresie umiejętności językowych zaowocuje stałą chęcią doskonalenia umiejętności komunikatywnych w obcych językach.

Nasz angielski kurs językowy dla piłkarzy odpowiada na wiele potrzeb:

 • masz problem z zachęceniem Twojego dziecka do nauki angielskiego? Wskaż mu na praktyczne zastosowania znajomości angielskiego w budowaniu jego kariery sportowej, pokaż angielski w akcji
 • marzysz o transferach zagranicznych? Oprócz umiejętności sportowych potrzebne Ci będą umiejętności komunikacyjne
 • musisz się jakoś dogadać z menadżerami zagranicznego klubu, z trenerami i z innymi piłkarzami. Bądź zabawny, ale nie z powodu nieznajomości angielskiego.
 • chcesz być popularnym piłkarzem? Pozwól mediom na wykreowanie Twojej osoby, nie zniechęcaj brakiem umiejętności mówienia po angielsku zagranicznych dziennikarzy
 • myślisz, że na język obcy będzie jeszcze pora? Obyś się nie zdziwił, im wcześniej nauczysz się podstaw angielskiego, tym szybciej wchłoniesz naturalną komunikację w tym języku. Poźniej umysł się rozleniwia i potrzebuje wiecej czasu na przyswojenie tej samej ilości wiedzy. A gdzie wtedy będzie czas na treningi?
 • jesteś trenerem? Znając angielski szybciej zrobisz karierę, szybciej znajdziesz pracę w zagranicznym klubie.
 • jesteś trenerem grup młodzieżowych? W Polsce coraz więcej obcokrajowców osiedliło się na stałe lub tymczasowo i posyła swoje dzieci do szkółek piłkarskich. Jak zamierzasz się z nimi porozumieć? W jakim języku będziesz wydawał polecenia podczas treningu młodym obcokrajowcom?
 • Tylko pomyśl:
  Być może znasz podstawy języka obcego ...
  choć są inne oferty ogólnych kursów językowych,
  ale ... jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby
  znajomość piłkarskiego słownictwa ?
  wyprzedzasz konkurentów na starcie !

  Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z futbolem
  Jakby to było, gdybyś błysnął przed przyszłym pracodawcą znajomością branżowych wyrażeń i zwrotów ? O ile większe wynagrodzenie mógłbyś dostać ? Może nawet zostałbyś przełożonym grupy swoich rodaków ? Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !
  Przyswajanie wiedzy odbywa się poprzez słuchanie i powtarzanie
  - naturalna metoda nauki języka.
  Jednocześnie się uczysz i odpoczywasz.

  Najskuteczniejszą metodą nauki języka jest wyjazd za granicę. Kilkumiesięczny kurs za granicą daje więcej niż trzy lata tradycyjnej nauki. Niestety nie każdego stać na wakacje językowe za granicą - a jeśli już decydujesz się na wyjazd, to z reguły po to aby zarobić trochę pieniędzy. Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną pracą w danej branży. Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu. Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji. Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy. Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie... Teraz możesz szybko, skutecznie opanować swobodnie język obcy używany przez branże, w których chciałbyś pracować !

  Ten kurs to naprawdę finansowo niewielka inwestycja, dziś wydasz na nią równowartość może jednej-dwóch godzin korepetycji czy prywatnych lekcji angielskiego, ale pomyśl tylko ile później zaoszczędzisz, kiedy już na starcie otrzymasz lepszy kontrakt ...

  Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie
  • Wersja download

   W przypadku wersji download wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online. Prosimy o dokładne wpisanie adresu email.
  • Zawartość kursu

   Każdy kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.
  • Wersja CD

   W przypadku wersji na CD po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa
  • Obsługa płatności

   Bezpieczne płatności obsługiwane przez firmę PayPal.