edurama promocje regulamin kontakt
edurama językowe kursy branżowe
ANGIELSKI angielski NIEMIECKI niemiecki WŁOSKI włoski FRANCUSKI francuski
Kupując wersje naszych kursów na CD lub pełne wersje DOWNLOAD do nauki języków obcych otrzymasz dodatkowo gratis (darmo) profesjonalne nagrania do synchronizacji półkul mózgowych w celu osiągania lepszych efektów i szybszych postępów w nauce. Czytaj więcej na temat synchronizacji półkul mózgowych ...

kurs językowy dla piłkarzy mp3 na CD lub DOWNLOAD

plus synchronizacja półkul mózgowych

język angielski aktualnie wybrany język kursu zmienisz klikając obok na flagę angielski niemiecki włoski francuski

Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.

Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM DL
wersję download tego kursu
za 49,99zł

Imię

Nazwisko

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

OBSŁUGA PŁATNOŚCI:

Zaplac z tpay.com


Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM CD
wersję na płycie CD tego kursu
za 69,99zł

Imię

Nazwisko

Adres

Kod

Miasto

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

 

kurs językowy dla piłkarzy

Piłka nożna jest sportem, który kochają mężczyźni, ci duzi i ci mniejsi. Jak grzyby po deszczu wyrosły w Polsce szkółki piłkarskie, w których szkoli się młodych chłopców w tej dyscyplinie sportu. Ich marzenia krążą wokół piłki, wokół najsłynniejszych gwiazd futbolu. Każdy z nich chciałby grać jak Messi, Ronaldo, Ibrachimowic, Rooney czy Lewandowski. Każdy z nich chciałby grać w najsłynniejszych klubach świata - FC Barcelona, Bayern, BVB, Arsenal, Chelsea czy Manchester. Zarobki profesjonalnych piłkarzy w Europie to setki tysięcy euro a tych najlepszych sięgają wielu milionów euro rocznie.

Umiejętność dobrej gry w piłkę to nie wszystko. Jeśli marzysz w przyszłości o transferach musisz znać język angielski używany w branży sportowej. Choć pod względem umiejętności nie odstajesz od swoich kolegów to bez znajomości języka angielskiego już na starcie pozbawiasz się dodatkowych szans na wybór Twojej osoby i międzynarodowy rozwój Twojej kariery.

Znane są historie piłkarzy nie znających języka, którzy z tego powodu stracili swoją szanse na życiowy sukces i transfer do bogatego, zagranicznego klubu. Często z uśmieszkiem na twarzy przytacza się historie piłkarzy takich jak Luis Suarez czy Patryk Małecki, którzy mieli sporo poroblemów z powodu nieznajomości języka angielskiego. Również w Polsce gra wielu piłkarzy obcokrajowców. Tworzone drużyny są wielonarodowościowe. Nie będzie dobrej komunikacji w zespole, jeśli piłkarze nie będą ze sobą rozmawiać. Do tego potrzebny jest wspólny, uniwersalny język jakim jest angielski. Coraz częściej kluby sięgają też po trenerów zagranicznych. Piłkarz, z którym trener nie będzie się mógł porozumieć w najlepszym razie będzie grzał ławę - przynajmniej do czasu aż podszkoli swój angielski.

Z drugiej strony - rodzice młodych chłopców (i czasami dziewcząt) robią wszystko, aby swoim pociechom umożliwić lepszy start w życiu. Chcieliby na przykład aby ich dzieci doskonale znały języki obce. Niestety, często trudno jest zmusić ich do nauki bez odpowiedniej motywacji. Z pomocą przychodzi rodzicom piłka nożna - ukierunkowanie chęci znajomości języka angielskiego ze względu na marzenia o karierze wielkiego piłkarza to najlepszy sposób na sprawienie, by młody człowiek z pasją uczył się języka. łączenie przyjemnej pasji piłkarskiej z pracą nad sobą w zakresie umiejętności językowych zaowocuje stałą chęcią doskonalenia umiejętności komunikatywnych w obcych językach.

Nasz angielski kurs językowy dla piłkarzy
odpowiada na wiele potrzeb:

  • masz problem z zachęceniem Twojego dziecka do nauki angielskiego? Wskaż mu na praktyczne zastosowania znajomości angielskiego w budowaniu jego kariery sportowej, pokaż angielski w akcji
  • marzysz o transferach zagranicznych? Oprócz umiejętności sportowych potrzebne Ci będą umiejętności komunikacyjne
  • musisz się jakoś dogadać z menadżerami zagranicznego klubu, z trenerami i z innymi piłkarzami. Bądź zabawny, ale nie z powodu nieznajomości angielskiego.
  • chcesz być popularnym piłkarzem? Pozwól mediom na wykreowanie Twojej osoby, nie zniechęcaj brakiem umiejętności mówienia po angielsku zagranicznych dziennikarzy
  • myślisz, że na język obcy będzie jeszcze pora? Obyś się nie zdziwił, im wcześniej nauczysz się podstaw angielskiego, tym szybciej wchłoniesz naturalną komunikację w tym języku. Poźniej umysł się rozleniwia i potrzebuje wiecej czasu na przyswojenie tej samej ilości wiedzy. A gdzie wtedy będzie czas na treningi?
  • jesteś trenerem? Znając angielski szybciej zrobisz karierę, szybciej znajdziesz pracę w zagranicznym klubie.
  • jesteś trenerem grup młodzieżowych? W Polsce coraz więcej obcokrajowców osiedliło się na stałe lub tymczasowo i posyła swoje dzieci do szkółek piłkarskich. Jak zamierzasz się z nimi porozumieć? W jakim języku będziesz wydawał polecenia podczas treningu młodym obcokrajowcom?

Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości tego języka ?

  angielski kurs branżowy

 

Przyswajanie wiedzy odbywa się poprzez słuchanie i powtarzanie
- naturalna metoda nauki języka.
Jednocześnie się uczysz i odpoczywasz.

Najskuteczniejszą metodą nauki języka jest wyjazd za granicę.
Kilkumiesięczny kurs za granicą daje więcej niż trzy lata tradycyjnej nauki.
Niestety nie każdego stać na wakacje językowe za granicą

Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z futbolem


Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu.
Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji.
Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju

     

Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie... Teraz możesz szybko, skutecznie opanować swobodnie język obcy używany przez branże, w których chciałbyś pracować !

Ten kurs to naprawdę finansowo niewielka inwestycja, dziś wydasz na nią równowartość może jednej-dwóch godzin korepetycji czy prywatnych lekcji angielskiego, ale pomyśl tylko ile później zaoszczędzisz, kiedy już na starcie otrzymasz lepszy kontrakt

 

Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM DL
wersję download tego kursu
za 49,99zł

Imię

Nazwisko

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

OBSŁUGA PŁATNOŚCI:

Zaplac z tpay.com


Wypełnij formularz i kliknij ZAMAWIAM CD
wersję na płycie CD tego kursu
za 69,99zł

Imię

Nazwisko

Adres

Kod

Miasto

E-mail

Tel. kontaktowy

Kraj

 
wybierz kurs językowy dla innej branży:
AUTOSERWIS BARMAN BUDOWLANIEC ELEKTRYK
FRYZJER GASTRONOMIA HOTELARZ HYDRAULIK
KAFELKARZ KELNER KIEROWCA KOSMETYCZKA
KUCHARZ LEKARZ MURARZ OGRODNIK
OPIEKUN STARSZYCH OPIEKUNKA DZIECI PIELĘGNIARKA PODRYWACZ !
POMOC DOMOWA POMOC KUCHENNA POMOC MEDYCZNA POMOCNIK BUDOWLANY
RECEPCJONISTA ROLNIK SADOWNIK SANITARIUSZ
SPRZEDAWCA TYNKARZ WYKOŃCZENIA ZŁOTA RĄCZKA
PIŁKARZ SPORTOWIEC OPERATOR CNC KSIĘGOWY
 

Informacje dotyczące realizacji zamówienia:

W odpowiednie pola formularza należy wprowadzić swoje dane, następnie po ich spokojnym sprawdzeniu kliknąć przycisk "ZAMAWIAM". Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku "ZAMAWIAM" Zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę formularza płatności obsługiwanego przez system bezpiecznych płatności online TPAY.COM. Następnie po kliknięciu "Dalej" zostaniecie przekierowani na stronę wybranego banku, gdzie możecie opłacić wypełniony przelew lub dokonaj płatności kartą kredytową. Po prawidłowym zaksięgowaniu wpłaty nasz esklep edurama.pl zostanie poinformowany o tym fakcie przez system płatności online TPAY.COM i wówczas:

w przypadku wersji download

wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online.

w przypadku wersji na CD

po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa

Wszelkie prawa producenta i właściciela nagrania zastrzeżone. Kopiowanie, odsprzedaż, wypożyczanie oraz publiczne odtwarzanie - również przez radio - niniejszego kursu bez zezwolenia jest zabronione. Materiał spersonalizowany. Kursu nie używać w trakcie prowadzenia pojazdu. Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych. Kurs zawiera zwroty i zdania w układzie: zdanie w wybranym języku obcym i tłumaczenie polskie oraz ponowne dwukrotnie powtórzone zdanie w wybranym języku obcym z kilkusekundowymi lukami - dla nauki języka ze słuchu. Ze względu na charakter kursu tłumaczenia polskie nie zawsze odzwierciedlają dokładne tłumaczenie lecz kontekst zwrotu czy zdania. Dodatkowo darmo czyli free do kursu dodawany jest zestaw dźwięków do synchronizacji półkul mózgowych w celu polepszenia efektów i przyspieszenia procesów nauki. Kurs może zawierać dźwięki generowane komputerowo. Format zapisu dźwięku: mp3. Do odtwarzania potrzebny jest np. odtwarzacz obsługujący ten format lub też komputer z odpowiednim oprogramowaniem. W celu zoptymalizowania pliki kursu mogą być zarchiwizowane, do ich rozpakowania potrzebny jest program obsługujący format zip. Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany i zabezpieczony przed otwarciem (dotyczy wersji cd) lub zaszyfrowany (dotyczy wersji download).
 
Wszelkie prawa zastrzeżone - copyright © 2017 by Sunbrest