Angielski dla podrywaczy

Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie


Czy wiesz, że ...
Niektórzy jadą za granicę do pracy ...
inni szukają za granicą łatwego seksu ...
albo bogatej żony ...

jeszcze inni pragną poznać po prostu kobietę swoich marzeń.

A są też i tacy, którzy za granicą znajdują kobietę swojego życia, która jest nie tylko bogata, ale i spragniona ostrej jazdy.

Do której kategorii należysz Ty ?

Murzynki, mulatki, gejsze czy latynoski
- wszystkie kobiety tego świata (a jest ich kilka miliardów) -
czekają właśnie na Ciebie.

A ile z nich co roku odwiedza Polskę ?
Ile z nich spotkasz podczas zagranicznych wojaży ?

Myślisz, że dasz radę bez znajomości angielskiego slangu dla podrywaczy ?

Odpowiednia postawa jest kluczem w uwodzeniu! Dzięki odpowiedniej postawie jesteś w stanie podejść do każdej kobiety i zawładnąć jej umysłem!
Dzięki postawie pokazujesz swoją wartość, potrafisz z łatwością użyć słów, które ją rozpalają i wprowadzają w niezwykły świat doznań miłosnych....
Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !
Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości tego języka ?

Tylko pomyśl:
Być może znasz podstawy języka obcego ...
choć są inne oferty ogólnych kursów językowych,
ale ... jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby
znajomość takiego słownictwa ?
wyprzedzasz konkurentów do wymarzonej dziewczyny na starcie !

Jeśli czujesz, że poradzisz sobie jedynie ze znajomością podstawowego angielskiego, jeśli wolisz pozostać na tym etapie rozwoju - nie kupuj tego kursu!

Odpowiednia postawa jest kluczem w uwodzeniu!
Dzięki odpowiedniej postawie jesteś w stanie podejść do każdej kobiety i zawładnąć jej umysłem!
Dzięki postawie pokazujesz swoją wartość, potrafisz z łatwością użyć słów, które ją rozpalają i wprowadzają w niezwykły świat doznań miłosnych....
Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !


Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych kontaktach towarzyskich i relacjach damsko-męskich. Przyswajanie wiedzy odbywa się poprzez słuchanie i powtarzanie - naturalna metoda nauki języka.
Jednocześnie się uczysz i odpoczywasz.

Najskuteczniejszą metodą nauki języka jest wyjazd za granicę. Kilkumiesięczny kurs za granicą daje więcej niż trzy lata tradycyjnej nauki. Niestety nie każdego stać na wakacje językowe za granicą - a jeśli już decydujesz się na wyjazd, to z reguły po to aby zarobić trochę pieniędzy. Ten kurs nauczy Cię swobodnego rozumienia i wypowiadania się z codziennych sytuacjach związanych z relacjami damsko-męskimi. Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu. Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji. Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia znalezienia kobiety Twoich marzeń. Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie... Teraz możesz szybko, skutecznie opanować swobodnie język obcy używany przez fachowców od podrywania !

Ten kurs to naprawdę finansowo niewielka inwestycja, dziś wydasz na nią równowartość może jednej-dwóch godzin korepetycji czy prywatnych lekcji angielskiego, ale pomyśl tylko ile później zyskasz miłych i niezapomnianych chwil spędzonych na konwersacjach z napalonymi dziewczynami za granicą.

Aby kupić przejdź do sekcji Zamawianie
 • Wersja download

  W przypadku wersji download wyślemy do Państwa na podany w formularzu zamówienia email dane dostępowe do zamówionego produktu (link i hasło). Link i hasło będą aktywne przez 48 godzin od daty jego wysłania przez nasz system sprzedaży online. Prosimy o dokładne wpisanie adresu email.
 • Zawartość kursu

  Każdy kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych.
 • Wersja CD

  W przypadku wersji na CD po skompletowaniu przesyłki zostanie ona wysłana do Państwa listem poleconym priorytetowym na podany w formularzu zamówienia adres pocztowy, dlatego prosimy o jego dokladne wypełnienie, w dniu wysyłki wyślemy email z informacja o tym fakcie do Państwa
 • Obsługa płatności

  Bezpieczne płatności obsługiwane przez firmę PayPal.